Stránky 9.B triedy

Shoutboard

Presný čas

Anketa

Chceš odpovede na písomky??

Info

V stredu tu máme monitor. Takže pripravovať sa !

Icq Webmastera

ICQ: Rado,499-785-170

RSS

RSS

Dnes má sviatok

Naše Výlety

SuperStar 3

SLOVENSKO HĽADÁ SUPERSTAR 3 
( 18.11.2007)

Bola nedeľa - 18. novembra 2007. O 17:00 sme sa zišli pred školou. Z našej triedy išli Tomáš T., Tomáš M., Soňa T., Barbora Ch., Peťa, Zuzana, Maťo a ja - Martin. Okrem nás išli aj niektorí z vedľajšej triedy - 9.A + ôsmaci. Ako dozor išli pani učiteľky a aj pani zástupkyňa a pani riaditeľka. Po chvíli dorazil aj autobus, a tak sme mohli začat nastupovať. V autobuse bolo príjemne. Vládla tam veselá a pohodová nálada. Pretože bola už tma, z autobusu sme videli iba svetlá. Po opustení Trnavy sme mierili na diaľnicu. Po diaľnici už nasledovala rýchla jazda do hlavného mesta Slovenska-do Bratislavy. V autobuse sme sa hlavne rozprávali o Superstar. Niekto mal so sebou aj nejakého plyšáka, ktorého chcel hodiť svojmu favoritovi. Najviac sme išli podporiť Dominiku Mirgovú, lebo je to naša bývalá žiačka školy.
Pred 18. hodinou boli vidieť už svetlá Bratislavy. Po príchode do Bratislavy sme prešli popri letisku, okolo obchodu IKEA a po moste sme sa dostali na druhú breh Dunaja. Po 18. hodine sme z okien autobusu videli veľkú budovu. Bola to Incheba. My sme však išli do Incheba Expo Arény. V autobuse sme čakali na pokyn vystupovania. Ale pre nás to bola dlhá chvíľa – mohla to byť aj viac ako štvrť hodina. Nakoniec sme vystúpili a pred vchodom do budovy nastal zmätok. Masy ľudí sa tlačili hlava-nehlava. Cez menšiu tlačenicu sme sa dostali dovnútra. Zrazu sme sa začudovali, že aké je to malé. V televízii to vyzerá oveľa väčšie. Pred pódiom sme sa postavili a čakali na začiatok. Nasledovalo pár živých upútavok a niekoľko pokynov od organizátorov. Okolo 20. hodiny prišiel na pódium Bruno, ktorý nám povedal niekoľko informácií o prenose a pri v potlesku nám predstavil aj porortu - Daru Rolins, Laca Lučeniča a Paľa Haberu.
Pred štvrť na deväť sa začal priamy prenos Superstar. Veľkým potleskom sme privítali moderátorov – Adelu a Pyca, kapelu, orchester a aj samotných spevákov – 6 súťažiacich: Marcel Berky(ktorý na druhý deň vypadol zo súťaže), Vierka Berkyová, Robo Šimko, Ivka Kováčová, Martin Konrád a naša favoritka Dominika Mirgová. Zaspievali duetá, ale aj sólové piesne s orchestrom. My sme skoro nič nepočuli, lebo tam bol taký hluk. Vládla vynikajúca atmosféra. Z toho státia sme boli takí unavení, že sme cez prestávky „popadali“ niektorí aj zem. Na záverečnú pieseň Dotkni sa hviezd sa pridali k spevákom aj už vypadnutí súťažiaci: Michal Chrenko, Tomáš Krak, Natália Hatalová a Alex Zelezníková. Po 23. hodine živý prenos skončil a pri východe nás zastihla opäť tlačenica. Prešli sme okolo Filipa Lenártha a T-BOX-u a potom sme sa ocitli vonku-v tej zime. Pred autobusom nás ešte čakalo jedno prekvapenie. Tým prekvapením bol Laco Lučenič. J Spravili sme ešte zopár fotiek a vyštartovali sme domov do Trnavy. Cesta späť bola tiež príjemná. Ale teraz sme boli už viac unavení. Po diaľnici sme sa aj späť domov dostali rýchlo, pohodlne a hlavne bez problémov. Tesne pred Trnavou sa spustila linka hovorov. Volali sme tým, čo mali pre nás prísť pred školu, teda súrodenci, rodičia a pod. Do Trnavy sme prišli už v pondelok, lebo bolo po polnoci. Pred školou sme boli presne o 00:15. Rozlúčili sme sa a išli domov. Najprv sme ale museli povedať, že pre nás niekto prišiel. Neskôr nás už čakala vytúžená posteľ. Na druhý deň sme museli vstávať do školy, takže sme si veľmi nepospali. V škole sme boli unavení, ale to, že sme videli naživo také celebrity, aké sú v Superstar, to je veľký a nezabudnuteľný zážitok.

Autori: Martin & Peťa
                                                       
Poslední komentáře
12.12.2007 18:47:37: haaaaaaaaaasmiley${1}
22.11.2007 06:27:05: ja zas musim napisat clanok o satniachsmiley${1}
22.11.2007 06:26:39: tuc tuc N1
21.11.2007 17:53:54: ale nie šak niekedy prečítam smiley${1}